FÅTÖLJER, ett par, 1980-tal.

FÅTÖLJER, ett par, 1980-tal.

Kromad metallstomme, lösa stoppade dynor klädda i svart läder. Total bredd 93, totaldjup 85 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
3 850
340
355
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (23 bud)
5 jul 2018 13:27
3 850 SEK
5 jul 2018 13:26
3 650 SEK
5 jul 2018 13:26
3 550 SEK
5 jul 2018 13:25
3 450 SEK
5 jul 2018 13:25
3 250 SEK
5 jul 2018 13:24
3 050 SEK
5 jul 2018 13:24
2 850 SEK
5 jul 2018 13:24
2 650 SEK
5 jul 2018 13:24
2 550 SEK
5 jul 2018 13:24
2 450 SEK
5 jul 2018 13:23
2 250 SEK
5 jul 2018 13:22
2 050 SEK
5 jul 2018 13:22
2 000 SEK
5 jul 2018 13:21
1 650 SEK
5 jul 2018 13:14
1 550 SEK
5 jul 2018 13:14
1 500 SEK
5 jul 2018 12:56
1 000 SEK
4 jul 2018 19:07
950 SEK
4 jul 2018 14:07
850 SEK
3 jul 2018 12:45
800 SEK
1 jul 2018 22:26
450 SEK
30 jun 2018 22:55
400 SEK
29 jun 2018 16:29
300 SEK