Emil Wikström

(Finland, 1864-1942)
Emil Wikström
(Finland, 1864-1942)

EMIL WIKSTRÖM, skulptur, gips, signerad och daterad.

Barnporträtt. Totalhöjd med sockel 31,5 cm.

Sedvanligt slitage, kantskada i botten.

Konstnär

Klubbat pris
363
4 113
379
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (20 bud)
7 jul 2018 17:35
363 EUR
7 jul 2018 17:35
343 EUR
7 jul 2018 17:35
340 EUR
7 jul 2018 17:34
320 EUR
7 jul 2018 17:34
317 EUR
7 jul 2018 17:33
280 EUR
7 jul 2018 17:33
260 EUR
7 jul 2018 16:50
240 EUR
7 jul 2018 9:51
220 EUR
7 jul 2018 9:50
200 EUR
7 jul 2018 9:50
190 EUR
7 jul 2018 9:50
180 EUR
7 jul 2018 9:50
170 EUR
7 jul 2018 9:49
160 EUR
7 jul 2018 9:49
150 EUR
7 jul 2018 9:49
140 EUR
7 jul 2018 9:49
130 EUR
4 jul 2018 22:31
120 EUR
3 jul 2018 17:07
60 EUR
30 jun 2018 16:00
50 EUR