SATSBORD, 2 delar, 1900-talets andra hälft,

sten, ca 50 x 50 cm, höjd 42 cm.

Nagg. Slitage.

Klubbat pris
1 700
161
185
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8 jul 2018 16:31
1 700 SEK
8 jul 2018 16:31
1 600 SEK
8 jul 2018 16:31
1 500 SEK
8 jul 2018 16:29
1 400 SEK
8 jul 2018 16:29
1 300 SEK
8 jul 2018 16:29
1 200 SEK
8 jul 2018 16:28
1 100 SEK
8 jul 2018 16:19
1 000 SEK
8 jul 2018 16:19
650 SEK
8 jul 2018 16:19
600 SEK
8 jul 2018 16:19
550 SEK
8 jul 2018 16:19
500 SEK
8 jul 2018 11:19
350 SEK
8 jul 2018 0:01
300 SEK