SOFFBORD, 1900/2000-tal.

SOFFBORD, 1900/2000-tal.

Glas. Bredd 45, längd 60, höjd 45 cm.

Mindre slitage.

Klubbat pris
1 300
115
120
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
9 jul 2018 12:54
1 300 SEK
9 jul 2018 12:54
1 200 SEK
9 jul 2018 12:54
1 111 SEK
9 jul 2018 12:38
938 SEK
9 jul 2018 12:38
888 SEK
8 jul 2018 14:42
751 SEK
8 jul 2018 14:42
701 SEK
7 jul 2018 7:22
651 SEK
6 jul 2018 20:22
601 SEK
6 jul 2018 1:44
555 SEK
6 jul 2018 1:44
505 SEK
5 jul 2018 8:16
427 SEK
5 jul 2018 8:16
377 SEK
2 jul 2018 22:52
300 SEK