TE OCH KAFFE SERVIS, Försilvrade Christofle, Frankrike 1900-talets mitt

Kaffekannans höjd 23,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Klubbat pris
410
4 321
469
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (26 bud)
10 jul 2018 13:02
410 EUR
10 jul 2018 13:02
400 EUR
10 jul 2018 13:01
370 EUR
10 jul 2018 13:01
350 EUR
10 jul 2018 11:15
320 EUR
10 jul 2018 11:15
300 EUR
10 jul 2018 11:11
260 EUR
10 jul 2018 11:11
240 EUR
10 jul 2018 11:10
220 EUR
10 jul 2018 11:10
200 EUR
10 jul 2018 11:09
160 EUR
10 jul 2018 11:09
150 EUR
10 jul 2018 9:36
136 EUR
10 jul 2018 9:36
126 EUR
10 jul 2018 9:35
116 EUR
10 jul 2018 9:35
106 EUR
8 jul 2018 23:56
85 EUR
8 jul 2018 14:01
80 EUR
8 jul 2018 14:01
76 EUR
7 jul 2018 20:21
75 EUR
7 jul 2018 20:21
70 EUR
7 jul 2018 20:09
65 EUR
7 jul 2018 20:09
60 EUR
5 jul 2018 21:21
55 EUR
5 jul 2018 21:21
50 EUR
3 jul 2018 17:17
30 EUR