TAKLAMPA, Doria Lichtenwerken, Österrike, 1960/70-tal

Stomme i mässing. Kupor i glas. Etikettmärkt. För fyra ljus. Diameter 42, höjd 120 cm

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
2 000
177
187
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
8 jul 2018 12:57
2 000 SEK
8 jul 2018 12:49
1 600 SEK
7 jul 2018 6:11
1 500 SEK
7 jul 2018 6:11
1 000 SEK
5 jul 2018 17:10
500 SEK
3 jul 2018 9:07
300 SEK