Ben Vautier

(Schweiz, 1935-1987)
Ben Vautier
(Schweiz, 1935-1987)

BEN VAUTIER, serigrafi, signerad och numrerad 3/50.

"Im Sad", bildyta 47 x 68 cm.

Ej examinerad ur ram.

Klubbat pris
2 800
266
304
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
10 jul 2018 20:56
2 800 SEK
10 jul 2018 11:32
2 600 SEK
10 jul 2018 11:32
2 420 SEK
10 jul 2018 11:11
2 202 SEK
9 jul 2018 0:23
2 002 SEK
6 jul 2018 15:23
2 000 SEK
5 jul 2018 11:01
1 500 SEK
3 jul 2018 17:02
1 100 SEK
2 jul 2018 21:40
1 000 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79