Ben Vautier

(Schweiz, 1935-1987)
Ben Vautier
(Schweiz, 1935-1987)

BEN VAUTIER, serigrafi, signerad och numrerad 11/50

"In black". 46x68 cm.

Ej examinerad ur ram. Fuktskada vid hörn.

Klubbat pris
2 000
190
217
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
9 jul 2018 23:53
2 000 SEK
9 jul 2018 23:53
1 900 SEK
9 jul 2018 23:50
1 737 SEK
8 jul 2018 19:45
1 637 SEK
3 jul 2018 20:21
1 530 SEK
3 jul 2018 19:58
1 300 SEK
3 jul 2018 16:17
1 200 SEK
2 jul 2018 22:22
1 100 SEK
2 jul 2018 21:33
1 000 SEK

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79