Madeleine Pyk – en samling F769

SOFFA, Howard-modell, Englesson, 2000-tal.

3-sits soffa. Löstagbar klädsel. Frambenen på hjultrissor. Längd 260 cm, sitthöjd ca 45 cm, total höjd ca 87 cm.

Smärre bruksslitage. Sittdynornas fodral nytvättade.

Klubbat pris
520
5 481
595
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (11 bud)
10 jul 2018 13:43
520 EUR
10 jul 2018 13:43
500 EUR
10 jul 2018 13:43
500 EUR
5 jul 2018 23:34
400 EUR
5 jul 2018 21:37
130 EUR
5 jul 2018 15:08
120 EUR
5 jul 2018 11:15
110 EUR
5 jul 2018 10:18
100 EUR
4 jul 2018 19:36
55 EUR
4 jul 2018 19:28
35 EUR
3 jul 2018 19:06
30 EUR