Madeleine Pyk – en samling F769

BORDSLAMPA, 1900-talets slut.

BORDSLAMPA, 1900-talets slut.

Lackerad och kromad metall. Diameter 55 cm, höjd ca 55 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
550
52
60
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 jul 2018 0:19
550 SEK
10 jul 2018 15:43
500 SEK
10 jul 2018 15:43
500 SEK
5 jul 2018 22:38
350 SEK
5 jul 2018 22:14
300 SEK