James Coignard

(Frankrike, 1925-2008)
James Coignard
(Frankrike, 1925-2008)

JAMES COIGNARD, carborundum etsning, diptyk, signerad och numrerad 14/50.

"Trois Têtes - un Rouge". Bladens storlek ca 47 x 58 cm vardera. Oramad.

Sedvanligt ytslitage. Mindre veck i nederkant.

"L’OEUVRE GRAVÉ de JAMES COIGNARD
Volume V", sid 22.

Klubbat pris
2 211
195
204
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
20 jul 2018 16:47
2 211 SEK
20 jul 2018 16:47
2 011 SEK
19 jul 2018 19:11
1 910 SEK
19 jul 2018 19:11
1 810 SEK
17 jul 2018 20:59
1 700 SEK
16 jul 2018 17:35
1 600 SEK
16 jul 2018 17:35
1 600 SEK
16 jul 2018 16:00
1 500 SEK