Tony Cragg

(Storbritannien, Född 1949)
Tony Cragg
(Storbritannien, Född 1949)

TONY CRAGG, färgetsning, signerad och numrerad 28/30.

28,5 x 24,5 cm.

Oramad. Obetydliga hanteringsveck.

Klubbat pris
4 000
380
434
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
8 jul 2018 16:36
4 000 SEK
8 jul 2018 16:36
3 800 SEK
8 jul 2018 16:36
3 600 SEK
8 jul 2018 16:36
3 400 SEK
8 jul 2018 16:35
3 200 SEK
8 jul 2018 16:35
3 000 SEK
7 jul 2018 20:42
2 800 SEK
7 jul 2018 20:13
2 600 SEK
7 jul 2018 20:13
2 404 SEK
6 jul 2018 13:06
2 400 SEK
6 jul 2018 13:06
2 200 SEK
5 jul 2018 20:25
2 000 SEK
30 jun 2018 9:57
1 800 SEK
29 jun 2018 18:05
1 000 SEK