Madeleine Pyk – en samling F769

FÅTÖLJ, s.k. "Fladdermusfåtölj", 1900-talets andra hälft

Stomme av lackerad metall. Klädsel av brunt skinn. Med kudde. Sitthöjd ca 36 cm. Höjd 94, bredd 69, djup 75 cm

Smärre slitage. Märken. Ny klädsel.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (19 bud)
10
26 jul 2018 20:36
3 200 SEK
8
26 jul 2018 20:36
3 000 SEK
8
26 jul 2018 20:32
2 650 SEK
9
26 jul 2018 20:32
2 450 SEK
9
26 jul 2018 0:45
2 400 SEK
8
26 jul 2018 0:44
2 200 SEK
9
26 jul 2018 0:44
2 158 SEK
8
25 jul 2018 19:44
1 700 SEK
25 jul 2018 10:07
1 600 SEK
25 jul 2018 10:04
1 500 SEK
25 jul 2018 10:04
1 500 SEK
25 jul 2018 10:04
1 400 SEK
25 jul 2018 10:04
1 300 SEK
23 jul 2018 18:06
1 200 SEK
21 jul 2018 14:45
1 100 SEK
20 jul 2018 21:51
1 000 SEK
20 jul 2018 13:44
750 SEK
19 jul 2018 17:55
700 SEK
18 jul 2018 18:16
300 SEK