FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets andra hälft.

Stomme av betsat lövträ. Spjälad rygg. Lösa rygg- och sittplymåer. Sitthöjd ca 34. Höjd 71,5 cm.

Saknar delar av resårbotten. Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Skada på övre delen av sidostycke.

Klubbat pris
4 900
427
447
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
28 jul 2018 20:27
4 900 SEK
28 jul 2018 20:03
4 700 SEK
28 jul 2018 20:02
4 500 SEK
28 jul 2018 20:02
4 400 SEK
28 jul 2018 14:50
4 200 SEK
28 jul 2018 14:50
4 000 SEK
21 jul 2018 21:52
3 200 SEK
20 jul 2018 13:02
1 000 SEK