DAGBÄDD, 1900-talets andra hälft

Klädd med svart knapphäftat läder. Målade ben. Längd 195, djup 110, höjd 47 cm

Slitage. Märken. Repor. Senare målning.

Klubbat pris
5 200
493
565
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
10 aug 2018 13:18
5 200 SEK
10 aug 2018 13:17
5 000 SEK
10 aug 2018 13:17
5 000 SEK
10 aug 2018 13:17
4 800 SEK
10 aug 2018 13:17
4 600 SEK
5 aug 2018 22:10
4 400 SEK
5 aug 2018 22:10
4 200 SEK
3 aug 2018 15:27
4 000 SEK