1068027

DAGBÄDD, 1900-talets andra hälft.

Klädd med svart knapphäftat läder. Målade ben. Längd 195, djup 110, höjd 47 cm

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Repor. Senare målning.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Johanna Graflund

Johanna Graflund

johanna.graflund@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    5 200
    503 EUR
    593 USD

    Budhistorik (8 bud)
    310 aug 13:185200SEK
    1A10 aug 13:175000SEK
    310 aug 13:175000SEK