1068027

DAGBÄDD, 1900-talets andra hälft.

Klädd med svart knapphäftat läder. Målade ben. Längd 195, djup 110, höjd 47 cm

Konditionsrapport

Slitage. Märken. Repor. Senare målning.

Möjliga transportalternativ:

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Johanna Graflund

    Johanna Graflund

    johanna.graflund@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 8 000 SEK

    Slutpris

    5 200
    505 EUR
    572 USD

    Budhistorik (8 bud)
    310 aug 13:185200SEK
    1A10 aug 13:175000SEK
    310 aug 13:175000SEK