TAKLAMPA, Sputnik-modell, 1900-talets senare del.

Kromad. Sex ljuspunkter. Diameter 40, höjd 23 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
1 300
123
141
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
22 jul 2018 8:18
1 300 SEK
21 jul 2018 22:35
1 200 SEK
21 jul 2018 22:35
1 100 SEK
21 jul 2018 22:34
1 000 SEK
21 jul 2018 22:34
950 SEK
20 jul 2018 8:08
900 SEK
20 jul 2018 8:08
850 SEK
17 jul 2018 13:08
550 SEK
17 jul 2018 13:08
500 SEK
17 jul 2018 0:44
450 SEK
16 jul 2018 9:47
400 SEK
15 jul 2018 15:41
350 SEK
15 jul 2018 10:30
300 SEK
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57