BOKHYLLA, 1930-tal.

BOKHYLLA, 1930-tal.

Bonad björk. Två flyttbara hyllplan. Bredd 100. Djup 26. Höjd 94 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
3 800
331
347
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (27 bud)
10 jul 2018 20:20
3 800 SEK
10 jul 2018 20:20
3 600 SEK
10 jul 2018 20:18
3 400 SEK
10 jul 2018 20:17
3 400 SEK
10 jul 2018 20:14
3 200 SEK
10 jul 2018 20:14
3 100 SEK
10 jul 2018 20:14
2 900 SEK
10 jul 2018 20:13
2 700 SEK
10 jul 2018 20:11
2 500 SEK
10 jul 2018 20:10
2 300 SEK
10 jul 2018 20:10
2 100 SEK
10 jul 2018 20:10
2 000 SEK
10 jul 2018 20:08
1 900 SEK
10 jul 2018 20:08
1 800 SEK
10 jul 2018 20:07
1 700 SEK
10 jul 2018 20:07
1 600 SEK
10 jul 2018 20:07
1 500 SEK
10 jul 2018 20:07
1 400 SEK
10 jul 2018 20:06
1 300 SEK
10 jul 2018 20:06
1 200 SEK
10 jul 2018 20:06
850 SEK
10 jul 2018 20:06
800 SEK
10 jul 2018 18:36
550 SEK
10 jul 2018 18:36
500 SEK
4 jul 2018 1:35
400 SEK
4 jul 2018 1:35
350 SEK
3 jul 2018 15:41
300 SEK