SAFARISTOLAR, 3 st, 1900-talets andra hälft

Stomme i furu. Sits i canvas. Sitthöjd 38, höjd 70, djup 60, bredd 64 cm

Slitage. Märken. Lagningar i canvasen, Fläckar.

Klubbat pris
2 665
232
243
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (16 bud)
12 jul 2018 21:55
2 665 SEK
12 jul 2018 21:55
2 465 SEK
12 jul 2018 21:55
2 265 SEK
12 jul 2018 21:55
2 065 SEK
12 jul 2018 21:11
1 850 SEK
12 jul 2018 21:11
1 750 SEK
12 jul 2018 13:18
1 500 SEK
12 jul 2018 13:18
1 400 SEK
12 jul 2018 13:17
1 300 SEK
12 jul 2018 13:17
1 200 SEK
9 jul 2018 0:52
950 SEK
9 jul 2018 0:52
900 SEK
8 jul 2018 13:21
650 SEK
8 jul 2018 13:21
600 SEK
8 jul 2018 12:55
350 SEK
5 jul 2018 9:01
300 SEK