BORDSLAMPA, 1930-tal.

BORDSLAMPA, 1930-tal.

Mässing och plast, glaskupa. Svart senare skärm.
Höjd frånsett skärm ca 59 cm.

Åldersrelaterat slitage. Glaskupa med nagg. Ej funktionstestad.

40
422
46
Utropspris
400 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (3 bud)
30 jul 2018 21:10
40 EUR
28 jul 2018 16:41
35 EUR
23 jul 2018 17:00
30 EUR