SERVERINGSVAGN, Gerlinol, "Dinett", Tyskland 1900-talets mitt.

Stomme i metall, två hyllplan. Ihopfällbar modell.
Längd 67 cm, bredd 41,5 cm, höjd 77 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Klubbat pris
75
850
78
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (10 bud)
17 jul 2018 19:22
75 EUR
17 jul 2018 19:21
70 EUR
17 jul 2018 19:21
65 EUR
17 jul 2018 19:21
60 EUR
17 jul 2018 19:21
55 EUR
17 jul 2018 19:21
50 EUR
17 jul 2018 19:21
45 EUR
13 jul 2018 21:09
40 EUR
12 jul 2018 12:26
35 EUR
10 jul 2018 18:36
30 EUR