GOLVLAMPOR, 2 st, Høvik Lys, Norge 2000-tal.

Brass and chrome. Total height 150 cm. Diameter of the shade 43 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
100
1 044
113
Utropspris
200 EUR
Budhistorik (3 bud)
10 jul 2018 19:38
100 EUR
5 jul 2018 16:51
78 EUR
4 jul 2018 18:54
50 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13