STOL, 1900/2000-tal

STOL, 1900/2000-tal

Järn och läder. Sitthöjd 44 cm.

Fläckar. Slitage. Nagg.

Klubbat pris
2 900
256
267
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
10 jul 2018 14:32
2 900 SEK
10 jul 2018 14:32
2 700 SEK
10 jul 2018 14:23
2 611 SEK
10 jul 2018 14:23
2 411 SEK
10 jul 2018 13:50
2 211 SEK
10 jul 2018 13:40
2 011 SEK
10 jul 2018 13:39
2 000 SEK
10 jul 2018 13:39
1 900 SEK
10 jul 2018 12:39
750 SEK
10 jul 2018 12:39
700 SEK
10 jul 2018 12:11
650 SEK
10 jul 2018 10:01
600 SEK
10 jul 2018 10:01
550 SEK
10 jul 2018 10:00
500 SEK
10 jul 2018 10:00
450 SEK
9 jul 2018 12:34
350 SEK
6 jul 2018 22:39
300 SEK