NICOLA GALLIZIA, golvlampa, Penta, Italien, 2000-tal.

Vitkromad metall, höjd 160 cm.

Ej testad, smärre märken. Repor.

Klubbat pris
2 501
218
228
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (17 bud)
16 aug 2018 14:20
2 501 SEK
16 aug 2018 14:20
2 500 SEK
16 aug 2018 14:19
2 201 SEK
16 aug 2018 14:19
2 001 SEK
16 aug 2018 14:19
1 800 SEK
16 aug 2018 14:19
1 700 SEK
16 aug 2018 14:11
1 600 SEK
16 aug 2018 13:56
1 500 SEK
16 aug 2018 13:56
1 400 SEK
16 aug 2018 13:56
1 300 SEK
16 aug 2018 11:53
1 200 SEK
16 aug 2018 11:50
1 100 SEK
16 aug 2018 8:22
1 000 SEK
14 aug 2018 21:49
508 SEK
12 aug 2018 11:42
458 SEK
10 aug 2018 6:05
400 SEK
9 aug 2018 23:14
308 SEK