BRUNO MATHSSON, fåtölj, "Minerva", Bruno Mathsson International, 1900-talets andra hälft.

Blankkromad stomme. Skinnklädda dynor. Omärkt. Sitsöjd ca 40 cm.

Bruksslitage,

Klubbat pris
8 000
759
869
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
9
13 jul 2018 22:53
8 000 SEK
8
13 jul 2018 18:28
5 000 SEK
13 jul 2018 17:54
1 200 SEK
12 jul 2018 23:28
1 100 SEK
11 jul 2018 9:39
1 000 SEK
9 jul 2018 22:45
600 SEK
9 jul 2018 13:52
500 SEK
6 jul 2018 15:27
400 SEK
5 jul 2018 11:31
350 SEK
5 jul 2018 6:28
300 SEK