Børge Mogensen

(Danmark, 1914-1972)
Børge Mogensen
(Danmark, 1914-1972)

BØRGE MOGENSEN, bänk, Fredericia A/S, 1950-tal.

Ek. Längd 116, bredd 39, höjd 34 cm.

Slitage. Fläckar.

Formgivare

Klubbat pris
1 900
180
206
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
12 jul 2018 15:26
1 900 SEK
10 jul 2018 14:44
1 800 SEK
10 jul 2018 14:44
1 700 SEK
10 jul 2018 14:44
1 650 SEK
10 jul 2018 14:44
1 550 SEK
10 jul 2018 13:51
1 450 SEK
10 jul 2018 13:51
1 350 SEK
10 jul 2018 13:51
1 100 SEK
10 jul 2018 13:51
1 000 SEK
7 jul 2018 19:53
350 SEK
6 jul 2018 20:44
300 SEK