GUNNAR NYLUND, vas, chamotterat stengods, Rröstrand, 1900-talets andra hälft.

Höjd 16 cm.

Sedvanligt slitage med bränningssprickor.

Klubbat pris
2 700
238
249
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (25 bud)
11
13 jul 2018 22:08
2 700 SEK
10
13 jul 2018 18:38
2 500 SEK
9
13 jul 2018 18:38
2 401 SEK
10
13 jul 2018 15:24
2 201 SEK
9
13 jul 2018 15:24
2 001 SEK
9
12 jul 2018 12:56
1 920 SEK
12 jul 2018 12:56
1 820 SEK
12 jul 2018 12:56
1 600 SEK
9
12 jul 2018 12:56
1 500 SEK
7 jul 2018 12:26
1 100 SEK
8
7 jul 2018 12:26
1 000 SEK
7 jul 2018 12:22
950 SEK
8
7 jul 2018 12:22
900 SEK
7 jul 2018 12:22
850 SEK
8
7 jul 2018 12:22
800 SEK
7 jul 2018 12:22
750 SEK
8
7 jul 2018 12:22
700 SEK
5 jul 2018 18:19
650 SEK
5 jul 2018 18:19
600 SEK
5 jul 2018 16:51
550 SEK
5 jul 2018 16:18
500 SEK
5 jul 2018 14:14
450 SEK
4 jul 2018 23:27
400 SEK
4 jul 2018 22:43
350 SEK
4 jul 2018 21:20
300 SEK