1068828

BRUNO MATHSSON

Fåtöljer, ett par, "Eva", Dux, 1900-talets andra hälft.

Stommar i skiktlimmad bok. Skinnklädsel. Märkta. Sitshöjd 40/34 cm.

Konditionsrapport

Slitage med fläckar och några tråddragningar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 4 000 SEK

    Slutpris

    9 088
    865 EUR
    1 012 USD

    Budhistorik (25 bud)
    615 jul 22:199088SEK
    315 jul 22:198888SEK
    6A15 jul 22:198700SEK
    Acceptpris på 3 000 SEK uppnåddes