TAKLAMPA, 1900-talets mitt.

TAKLAMPA, 1900-talets mitt.

Metallstomme, behängd med slipade glasprismor. Diameter ca 20, total höjd ca 50 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
15 jul 2018 10:17
2 200 SEK
15 jul 2018 10:17
2 000 SEK
13 jul 2018 16:19
400 SEK
13 jul 2018 16:19
350 SEK
10 jul 2018 19:20
300 SEK