1068931

SALVADOR DALÍ

Torrnålsetsning, signerad Dali med blyerts, E.A. 4/5.

"L'ange Gabriel" ur serien Le Décameron, 1972. Japanpapper. Plåtmått 18 x 13 cm.

Konditionsrapport

Ej examinerad ur ram. Missfärgningar.

Michler/Löpsinger 555. Field 72-8 D.
Följerätt
Ja

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    4 800
    457 EUR
    535 USD

    Budhistorik (35 bud)
    614 jul 15:024800SEK
    814 jul 06:494600SEK
    6A14 jul 06:494500SEK