BARBRO NILSSON, matta, rya, "Marina, ljus", signerad AB MMF BN, 185 x 102 cm.

(AB Märta Måås-Fjetterström, Barbro Nilsson). Komponerad 1956.

Bruksskick. Blekt. Skadade fransar.

Klubbat pris
5 450
481
502
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
17 aug 2018 5:33
5 450 SEK
17 aug 2018 5:33
5 250 SEK
16 aug 2018 15:23
4 000 SEK
14 aug 2018 19:35
3 100 SEK
13 aug 2018 21:12
350 SEK