ARNE JACOBSEN, soffa, "Svanen", Fritz Hansen, 2001.

Sits klädd med ullblandat tyg. Ben i satinpolerad aluminium. Soffans längd ca 145 cm, sitshöjd ca 40/34 cm.

Mindre slitage med enstaka repor.

Klubbat pris
25 000
2 372
2 714
Utropspris
30 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
17 jul 2018 16:13
25 000 SEK
17 jul 2018 16:12
24 200 SEK
17 jul 2018 15:59
22 500 SEK
11 jul 2018 21:51
21 000 SEK
11 jul 2018 7:06
11 000 SEK
10 jul 2018 22:45
10 000 SEK