KARMSTOLAR/FÅTÖLJER ett par, 1900-talets senare del,

fast klädsel i rygg och sits. Mässingsklädd fot. Sitthöjd ca 44 cm, total höjd ca 89 cm.

Smärre slitage.

Klubbat pris
4 200
366
383
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (18 bud)
8 aug 2018 19:48
4 200 SEK
8 aug 2018 19:48
4 000 SEK
8 aug 2018 19:48
4 000 SEK
8 aug 2018 10:42
3 225 SEK
7 aug 2018 19:32
3 025 SEK
7 aug 2018 19:32
3 005 SEK
7 aug 2018 19:32
2 650 SEK
7 aug 2018 19:32
2 450 SEK
7 aug 2018 16:30
2 200 SEK
6 aug 2018 18:55
2 000 SEK
6 aug 2018 18:55
1 905 SEK
6 aug 2018 18:55
1 805 SEK
6 aug 2018 18:55
1 705 SEK
6 aug 2018 11:46
1 605 SEK
6 aug 2018 11:46
1 505 SEK
2 aug 2018 16:06
1 105 SEK
2 aug 2018 16:06
1 005 SEK
2 aug 2018 11:02
1 000 SEK