1069217

SOFFBORD, Danmark, 1950/60-tal.

Teak. Längd 154, bredd 56, höjd 50 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Kontakta kundservice

    Telefontid: Mån - Fre 9-13

    Kontakta ansvarig katalogiserare

    Anna Wessman

    Anna Wessman

    anna.wessman@bukowskis.com

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    233 EUR
    265 USD

    Budhistorik (33 bud)
    215 jul 10:112400SEK
    915 jul 09:202200SEK
    2A15 jul 09:172000SEK