1069217

SOFFBORD

Danmark, 1950/60-tal.

Teak. Längd 154, bredd 56, höjd 50 cm.

Konditionsrapport

Slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Anna Wessman

Anna Wessman

anna.wessman@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Se vad det kostar att få det levererat hem till dig. Frågor? Klicka här.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    2 400
    228 EUR
    267 USD

    Budhistorik (33 bud)
    215 jul 10:112400SEK
    915 jul 09:202200SEK
    2A15 jul 09:172000SEK