SIDEBOARD, sent 1800-tal.

SIDEBOARD, sent 1800-tal.

Målat, marmorerat. Tre dörrar med bakomliggande hyllplan. Bredd 210. Djup 50. Höjd 101 cm. Nyckel finns.

Omarbetad. Kompletterad. Slitage. Färgbortfall. Skador. Torrsprickor.

Klubbat pris
5 250
463
483
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (14 bud)
23 jul 2018 15:27
5 250 SEK
23 jul 2018 15:27
5 200 SEK
23 jul 2018 15:25
4 800 SEK
23 jul 2018 15:25
4 600 SEK
23 jul 2018 15:24
4 400 SEK
23 jul 2018 15:24
4 200 SEK
23 jul 2018 15:23
3 600 SEK
23 jul 2018 15:22
3 500 SEK
23 jul 2018 15:22
2 700 SEK
23 jul 2018 15:22
2 500 SEK
23 jul 2018 13:35
1 900 SEK
23 jul 2018 13:35
1 800 SEK
23 jul 2018 13:35
1 700 SEK
22 jul 2018 21:37
1 200 SEK