ARNE JACOBSEN, golvlampa, "AJ Golv", Louis Poulsen.

Svartlackerat stål. Etikettmärkt. Vippbar skärm. Höjd ca 130

Smärre slitage. Dock repor på sockeln samt färgbortfall på skärmens framkant. Nagg.

Klubbat pris
4 900
435
454
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (12 bud)
9
25 jul 2018 20:04
4 900 SEK
8
25 jul 2018 20:04
4 700 SEK
8
25 jul 2018 19:55
4 500 SEK
25 jul 2018 17:21
4 300 SEK
25 jul 2018 17:21
4 123 SEK
25 jul 2018 11:52
3 700 SEK
24 jul 2018 7:46
3 500 SEK
24 jul 2018 7:46
3 400 SEK
22 jul 2018 18:39
3 200 SEK
19 jul 2018 7:41
3 000 SEK
18 jul 2018 12:28
2 200 SEK
18 jul 2018 10:52
1 000 SEK