PALL, ek, tidigt 1900-tal.

PALL, ek, tidigt 1900-tal.

Längd 60, bredd 52, sitthöjd ca 35, höjd 73 cm.

Slitage, torrsprickor. Benen något lösa.

Klubbat pris
950
84
87
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (10 bud)
27 jul 2018 16:56
950 SEK
27 jul 2018 16:56
900 SEK
23 jul 2018 22:39
750 SEK
23 jul 2018 22:39
700 SEK
21 jul 2018 12:28
550 SEK
21 jul 2018 12:28
500 SEK
21 jul 2018 12:28
500 SEK
20 jul 2018 23:28
400 SEK
20 jul 2018 23:28
350 SEK
20 jul 2018 13:23
300 SEK