ARNE JACOBSEN, bord, "Cirkulär / A826,", Fritz Hansen, 2000-tal.

Skiva klädd med högtryckslaminat. Kantlist i aluminium. Underrede i blankkromat stål med satinkromad aluminiumfot. Diameter 145 cm, höjd 72,5 cm.

Bruksslitage med ytliga repor och märken. Senare vaddering under skivan.

Klubbat pris
7 434
660
688
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (39 bud)
17 jul 2018 22:44
7 434 SEK
14
17 jul 2018 22:44
7 234 SEK
14
17 jul 2018 22:44
6 700 SEK
17 jul 2018 22:44
6 500 SEK
17 jul 2018 22:44
6 215 SEK
13
17 jul 2018 22:43
6 015 SEK
17 jul 2018 22:43
6 000 SEK
17 jul 2018 22:41
5 711 SEK
13
17 jul 2018 22:41
5 511 SEK
13
17 jul 2018 22:40
5 400 SEK
11
17 jul 2018 22:40
5 200 SEK
17 jul 2018 22:39
5 000 SEK
12
17 jul 2018 22:39
4 811 SEK
17 jul 2018 22:39
4 611 SEK
11
17 jul 2018 22:39
4 411 SEK
17 jul 2018 22:38
4 200 SEK
10
17 jul 2018 22:37
4 000 SEK
9
17 jul 2018 22:37
3 800 SEK
10
17 jul 2018 22:34
3 600 SEK
9
17 jul 2018 21:58
3 400 SEK
8
17 jul 2018 21:43
3 200 SEK
17 jul 2018 21:43
3 000 SEK
8
17 jul 2018 21:43
2 800 SEK
15 jul 2018 22:14
2 400 SEK
15 jul 2018 22:14
2 200 SEK
15 jul 2018 22:13
1 600 SEK
15 jul 2018 22:13
1 500 SEK
14 jul 2018 23:07
1 300 SEK
14 jul 2018 23:07
1 200 SEK
14 jul 2018 14:03
1 100 SEK
14 jul 2018 14:03
1 000 SEK
13 jul 2018 16:14
850 SEK
13 jul 2018 16:14
800 SEK
13 jul 2018 13:06
750 SEK
13 jul 2018 13:06
700 SEK
12 jul 2018 19:20
650 SEK
12 jul 2018 19:20
600 SEK
12 jul 2018 17:01
350 SEK
10 jul 2018 20:52
300 SEK