SOFFBORD, Westbergs, Tranås, 1950 / 60-tal.

Etikettmärkt. Teak. Delvis målat. Längd 79. Bredd 35. Höjd 41 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
3 850
340
355
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (13 bud)
16 jul 2018 15:25
3 850 SEK
16 jul 2018 15:25
3 650 SEK
16 jul 2018 15:25
3 500 SEK
16 jul 2018 15:23
3 450 SEK
16 jul 2018 15:23
3 250 SEK
16 jul 2018 15:22
3 200 SEK
16 jul 2018 15:22
3 000 SEK
16 jul 2018 15:22
2 950 SEK
16 jul 2018 15:22
1 600 SEK
16 jul 2018 15:14
1 500 SEK
15 jul 2018 16:08
450 SEK
13 jul 2018 17:18
400 SEK
10 jul 2018 8:04
300 SEK