ERIK WÖRTZ, skrivbord, 1950 -/60-tal.

Fanerat med palisander. Tre lådor, utdragbar skiva samt skåpdörr med bakomliggande förvaring. Hyllförvaring. Bredd 150. Djup 78. Höjd 74 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Repor. Märken. Nyckel finns.

Tilläggslista

Citesintyg medföljer

Klubbat pris
4 000
380
434
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
20 jul 2018 16:44
4 000 SEK
20 jul 2018 16:44
3 800 SEK
20 jul 2018 16:44
3 600 SEK
20 jul 2018 14:56
3 400 SEK
18 jul 2018 22:24
3 200 SEK
18 jul 2018 0:17
3 000 SEK
15 jul 2018 21:22
1 600 SEK
15 jul 2018 20:06
1 100 SEK
15 jul 2018 15:45
1 000 SEK
13 jul 2018 11:47
500 SEK