PHILIPPE STARCK, ett par lampor, "Romeo Moon S1", Flos, modell lanserad ca 1996.

Glas. Frostad innerkupa. Märkta. Diameter 34 cm, höjd 21 cm exkl linor och kopp.

Bruksslitage. Stora skärmar med nagg/skador på innerringar (ej synliga vid montering). En gulnad kopp. Ej funktionstestade.

Klubbat pris
850
75
79
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
20 jul 2018 23:09
850 SEK
20 jul 2018 23:09
800 SEK
20 jul 2018 23:09
750 SEK
20 jul 2018 23:09
700 SEK
20 jul 2018 23:09
550 SEK
20 jul 2018 23:09
500 SEK
19 jul 2018 12:35
300 SEK