RODNEY KINSMAN, bokhylla, "Grafitti", Bieffeplast, Italien.

Grålackerad metall. 10 hyllplan á 92 x 32 cm. Gavlarnas längd 204 cm

Smärre slitage. Märken. Repor.

Modellen formgiven 1981.

Klubbat pris
2 000
174
182
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
1 aug 2018 20:24
2 000 SEK