Guido Gambone

(Italien, 1909-1969)
Guido Gambone
(Italien, 1909-1969)

SKÅL, lergods, Gambone, Italien, 1900-talets mitt - andra hälft.

Jagande djur. Höjd 12, längd 26, bredd 24 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
7 700
680
709
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
17 jul 2018 18:22
7 700 SEK
12
17 jul 2018 18:21
7 500 SEK
17 jul 2018 18:21
7 401 SEK
12
17 jul 2018 18:21
7 201 SEK
17 jul 2018 18:21
7 001 SEK
17 jul 2018 18:20
7 000 SEK
12
17 jul 2018 18:20
6 800 SEK
12
17 jul 2018 18:20
6 501 SEK
17 jul 2018 18:20
6 301 SEK
12
17 jul 2018 18:19
6 001 SEK
17 jul 2018 18:19
5 801 SEK
12
17 jul 2018 18:19
5 601 SEK
17 jul 2018 18:19
5 401 SEK
12
17 jul 2018 18:19
5 201 SEK
17 jul 2018 18:19
5 001 SEK
10
17 jul 2018 18:19
5 000 SEK
10
17 jul 2018 18:18
4 700 SEK
17 jul 2018 18:18
4 500 SEK
17 jul 2018 18:17
4 100 SEK
12
17 jul 2018 18:14
3 900 SEK
11
17 jul 2018 18:07
3 700 SEK
8
17 jul 2018 18:07
3 616 SEK
8
17 jul 2018 18:07
3 500 SEK
11
17 jul 2018 18:07
3 300 SEK
8
17 jul 2018 17:55
3 100 SEK
10
17 jul 2018 17:55
2 900 SEK
8
17 jul 2018 17:31
1 601 SEK
9
17 jul 2018 17:31
1 501 SEK
8
17 jul 2018 13:51
1 200 SEK
17 jul 2018 8:54
1 100 SEK
17 jul 2018 0:39
1 000 SEK
16 jul 2018 20:26
650 SEK
16 jul 2018 20:00
600 SEK
16 jul 2018 11:03
550 SEK
15 jul 2018 22:47
500 SEK
15 jul 2018 15:07
410 SEK
13 jul 2018 20:32
350 SEK
11 jul 2018 0:57
300 SEK