Yngvar Sandström

(Sverige)
Yngvar Sandström
(Sverige)

YNGVAR SANDSTRÖM, soffbord, AB Seffle Möbelfabrik, 1900-talets andra hälft.

Skiva fanerad med ek, ben av teak. Längd 75. Bredd 75. Höjd 50 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken. Smärre fläckar.

Klubbat pris
550
49
51
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (4 bud)
17 jul 2018 9:06
550 SEK
17 jul 2018 9:05
500 SEK
17 jul 2018 9:05
500 SEK
17 jul 2018 1:07
300 SEK