NILS JONSSON, sideboard "Lyon", Hugo Troeds Bjärnum.

Fanerat med teak. En skjutbar dörr med bakomliggande hyllplan. Fem lådor. Etikettmärkt. Bredd 142,5. Djup 45. Höjd 80 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
3 400
298
310
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
19 jul 2018 22:01
3 400 SEK
19 jul 2018 22:01
3 250 SEK
15 jul 2018 8:38
3 200 SEK
14 jul 2018 17:33
3 000 SEK
14 jul 2018 17:33
3 000 SEK
14 jul 2018 10:59
2 800 SEK
13 jul 2018 14:42
2 600 SEK
11 jul 2018 23:14
2 400 SEK
11 jul 2018 19:50
2 200 SEK
11 jul 2018 16:28
2 000 SEK