Bengt Edenfalk

(Sverige, 1924-2016)
Bengt Edenfalk
(Sverige, 1924-2016)

BENGT EDENFALK, glas, vas, Skruf, signerad, 1900-tal.

Signerat Edenfalk Skruf EMB 3-2, höjd 19 cm.

Slitage, smärre repor.

Klubbat pris
350
31
33
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (2 bud)
15 jul 2018 14:40
350 SEK
12 jul 2018 9:39
300 SEK