GOLVLAMPA, Flos, Italien, 1900-talets slut.

Fot av förkromad metall. Kupa av glas. Höjd 134 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage.

Klubbat pris
770
73
84
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (7 bud)
23 jul 2018 15:27
770 SEK
23 jul 2018 15:27
750 SEK
22 jul 2018 20:29
600 SEK
22 jul 2018 20:29
550 SEK
22 jul 2018 20:29
450 SEK
22 jul 2018 20:29
400 SEK
21 jul 2018 20:55
300 SEK