SATSBORD, 3 delar, Axel Larsson, Svenska Möbelfabrikerna Bodafors, 1930-tal.

Björk samt björkfaner. Längd 34,5-55,5 cm, bredd 32-35 cm, höjd 50-55 cm.

Slitage, repor, smärre märken.

Klubbat pris
1 300
123
141
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
17 jul 2018 14:16
1 300 SEK
17 jul 2018 14:16
1 200 SEK
17 jul 2018 14:16
1 200 SEK
13 jul 2018 22:58
1 100 SEK
13 jul 2018 22:58
1 000 SEK
13 jul 2018 22:58
1 000 SEK
13 jul 2018 13:16
750 SEK
13 jul 2018 13:16
700 SEK
12 jul 2018 23:24
650 SEK
12 jul 2018 23:24
600 SEK
12 jul 2018 21:04
550 SEK
12 jul 2018 21:03
500 SEK
12 jul 2018 21:03
500 SEK
12 jul 2018 9:24
300 SEK