Karel Appel

(Nederländerna, 1921-2006)
Karel Appel
(Nederländerna, 1921-2006)

KAREL APPEL, färglitografi, signerad och daterad 68, e.a

Bildstlk 37x55 cm.

Ej examinerad ur ram.

Konstnär

Klubbat pris
3 250
287
299
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (22 bud)
20 aug 2018 17:44
3 250 SEK
8
20 aug 2018 17:44
3 100 SEK
8
20 aug 2018 17:34
3 050 SEK
20 aug 2018 17:23
2 850 SEK
20 aug 2018 17:23
2 800 SEK
20 aug 2018 16:03
2 610 SEK
20 aug 2018 7:14
2 410 SEK
20 aug 2018 7:14
2 300 SEK
18 aug 2018 18:31
2 209 SEK
18 aug 2018 18:31
2 009 SEK
16 aug 2018 17:29
1 800 SEK
16 aug 2018 17:29
1 700 SEK
16 aug 2018 0:42
1 610 SEK
15 aug 2018 21:57
1 510 SEK
15 aug 2018 21:57
1 500 SEK
15 aug 2018 21:57
1 405 SEK
15 aug 2018 21:57
1 305 SEK
15 aug 2018 21:46
1 200 SEK
14 aug 2018 17:10
1 010 SEK
14 aug 2018 6:53
956 SEK
13 aug 2018 23:38
900 SEK
13 aug 2018 21:29
800 SEK