PIERO LISSONI, soffbord, modell PL502, Fritz Hansen, 2008.

Skiva av lackat trä. Underrede av lackerad metall. Etikettmärkt. Längd 116. Bredd 76. Höjd 24,5 cm.

Slitage. Repor. Märken.

Klubbat pris
3 000
265
276
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
21 aug 2018 21:41
3 000 SEK
21 aug 2018 21:41
2 800 SEK
21 aug 2018 12:32
2 600 SEK
20 aug 2018 0:03
2 400 SEK
18 aug 2018 21:15
2 200 SEK
18 aug 2018 10:27
2 000 SEK
17 aug 2018 20:58
1 000 SEK
15 aug 2018 19:30
500 SEK
15 aug 2018 13:45
400 SEK